1. Müügitingimuste kehtivus ja ulatus

1.1. Käesolevad Müügitingimused kehtivad Cutrico e-poe klientide (edaspidi Ostja) ja Cutrico Hair OÜ (edaspidi Cutrico) vahel kauba (edaspidi Toode/Tooted) ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
1.2. Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad Cutrico e-poest Toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.
1.3. Cutrico jätab endale õiguse teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades ning nimetatud muudatusi kajastatakse Cutrico veebilehel www.cutrico.ee.
1.4. Ärikliendi müügitingimused on kokku lepitud Ostu-müügilepingus.

2. Hinnad

2.1. Kõik hinnad Cutrico e-poes sisaldavad käibemaksu 20%.
2.2. Kuvatud soodusprotsendid on ümardatud täisarvuni.

3. Tellimuste vormistamine

3.1. Kui oled Cutrico e-poes esmakordselt, siis registreeri end kliendiks. Täida ära vajalikud lahtrid. Täida andmete lahtrid tähelepanelikult, sest esitatud informatsiooni täpsusest ja õigsusest sõltub ostetud toodete kiire ja tõrgeteta kohaletoimetamine ning hilisem vaidluste ja pretensioonide lahendamine. Kui oled juba klient, siis logi sisse.
3.2. Cutrico e-poes on võimalik osta neid Tooteid, millel on nupp “Lisa korvi”. Sobiva Toote tellimiseks peab need lisama ostukorvi.
3.3. Professionaalseks kasutamiseks mõeldud tooteid saavad osta vaid Cutrico poolt kinnitatud iluteenindajatest ärikliendid.
3.4. Toote hind ja saadavus võivad jooksvalt ja etteteatamata muutuda.
3.4.1. Toodete hind on välja toodud Toote leheküljel ning soodushinna puhul kajastub seal nii soodus- kui tavahind.
3.5. Ostjal on võimalik ostukorvi sisu vaadata vajutades veebilehekülje päises asuvale ikoonile “Ostukorv”.
3.5.1. Ostukorvis olevat Toodete kogust saab muuta, kirjutades koguse lahtrisse soovitud Toodete arvu.
3.5.2. Tooteid saab ostukorvist eemaldada vajutades samal real asuvale ristikesele.
3.6. Tellimuse vormistamiseks vajuta nupule „maksma“
3.7. Enne tellimuse kinnitamist täida nõutud lahtrid ning vali sobiv tarne- ja makseviis.
3.8. Tellimuse kinnitamiseks vajuta nupule “Esita tellimus”.

4. Müügilepingu jõustumine

4.1. Ostja seob ennast tellimuse ja selle eest tasumisega pärast vajutamist nupule “Esita tellimus“
4.2. Seejärel vormistatakse ettemaksuarve, mille saad tasuda kohe krediitkaardiga, pangalingi kaudu või pangaülekandega. Cutrico e-poe maksevahendaja on Montonio Finance OÜ. Cutrico Hair OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, Cutrico Hair OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ´le.
4.3. Müügileping loetakse sõlmituks alates tellimuse kinnituse järgse ettemaksu summa laekumist Cutrico Hair OÜ arvelduskontole.
4.4. Tellimuse kinnitus ja arve koopia saadetakse kliendi lisatud e-posti aadressile. Tooted postitab Cutrico pärast arve tasumist. Cutrico e-poes sooritatud tellimusi käsitletakse tööpäevadel E−R 09:00−17:00.

5. Toodete kohaletoimetamine ja üleandmine

5.1 Tellimused toimetame kohale Omniva pakiautomaadi või kulleri abiga. Samuti on võimalus pakile järele tulla meie esinduskauplusesse ning sellisel juhul kohaletoimetamise kulusid tellimusele ei lisandu. Pakke väljastatakse ajal, kui pood on avatud E-R 9:00-17:00.
5.2 Juhul, kui mingil põhjusel saadetis viibib, lepib Cutrico ostjaga kokku sobiva tarneaja.
5.3 Kõik tellimused, mis on esitatud tööpäevadel E-R kuni 14.00, jõuavad kohale 48h jooksul alates tellimuse kinnituse saatmisest Sinu e-posti aadressile.
Kui tellimus on vormistatud nädalavahetusel või riiklikul pühal, hakkab 48-tunnine tähtaeg jooksma nädalavahetusele või riiklikule pühale järgneval esimesel tööpäeval kell 9.00.
5.3.1. Pakiautomaadist saab paki välja võtta olenemata nädalapäevast 24 tundi ööpäevas. Paki saab kätte personaalse uksekoodi alusel, mille Omniva edastab Sulle SMS-i või e-kirjaga. Kui sisestad pakiautomaati uksekoodi, avaneb selle kapi uks, kus asub Sinu pakk. Kui Sa seitsme päeva jooksul oma pakile pakiautomaati järele ei lähe, saadetakse see meile tagasi.
5.3.2. Kuller helistab Sulle ette ja lepib kokku kättetoimetamiseks sobiva päeva ning kellaaja. Ärikliendile toob kuller paki ilma ette helistamata tööpäeva jooksul. Tellimus antakse üle vaid tellimuses märgitud toodete ostjale isikut tõendava dokumendi esitamisel. Kolmandatele isikutele toodete üleandmine toimub ainult kokkuleppel ostjaga. Kui kulleril pole võimalik Sinuga telefoni teel kontakti saada, siis viib ta kauba tagasi postkontorisse ning teavitab Sind sellest e-posti teel. Juhul, kui Sa ei lähe oma kaubale järgi postiasutusse nimetatud päevade jooksul, tuleb Sul tasuda kauba tagastamiskulud.

6. Taganemisõigus

6.1. Cutrico e-poest ostetud Toodetele kehtib alates kauba kättesaamisest 14-päevane tagastamisõigus. Juhul kui e-poest tellitud Toode Ostjale ei sobi, võib ta selle põhjendusi esitamata tagastada.
6.1.1. Taganemistähtaeg lõppeb 14 päeva möödumisel alates päevast, mil Ostja või Ostja nimetatud kolmas isik, kes ei ole vedaja, on saanud Tooted füüsiliselt enda valdusesse.
6.2. Taganemisõigus puudub:
6.2.1. kaupadele, mida oma olemuse tõttu ei saa tagastada ja mis on tarnitud suletud pakendis, kuid mille pakend on kliendi poolt avatud;
6.2.2 kaupadele, mis ei oleks peale pakendi avamist kõlblikud tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel;
6.2.3 kaupadele, mille pakendi mitte avamist või kauba mitte kasutamist ei ole Cutricol võimalik tuvastada (nt tootel puudub kile korgi ümber);
6.2.4 tootele, mis on segatud või ühendatud mingi teise toote või kaubaga nii, et neid ei saa enam teineteisest eraldada;
6.3. Kauba tagastamisel tagastab Cutrico Ostjale tagastatava Toote maksumuse viivitamata, kuid hiljemalt 14 päeva möödumisel alates päevast, mil Cutrico saab teada Ostja otsusest Toode tagastada. Toote tagastamiseks kontakteeruge Cutricoga.
6.3.1. Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).
6.4. Ostja peab Toote Cutricole tagastama viivitamata, kuid hiljemalt 14 päeva möödumisel päevast, mil ta teatas Cutricole Toote tagastamise soovist. Toote saab tagastada Cutrico esinduskauplusesse Tallinnas Staapli 12-12.
6.5. Cutricol on õigus keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni Cutrico on tagastatava Toote tagasi saanud või Ostja on esitanud Cutricole tõendid, et ta on Toote tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

7. Vastutus ja pretensioonide esitamise kord

7.1 Cutrico vastutab Kliendile müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Kliendile. Kliendil on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Cutrico poole, esitades arve, mille alusel kauba ostu eest tasuti. Cutrico ei vastuta Kliendi süül tootel tekkinud puuduste eest, mis on tekkinud toote mittenõuetekohase hoiustamise või mitte eesmärgipärase kasutamise tulemusena. Toote nõuetele mittevastavuse või puuduste ilmnemisel palume edastada pretensioon meiliaadressile tellimine@cutrico.ee
Pretensioonis tuleb ära märkida:
1) Kliendi nimi ja kontaktandmed;
2) Kaebuse esitamise kuupäev;
3) Toote tingimustele mittevastavuse või puuduse täpne kirjeldus.
4) Cutrico`le esitatav nõue;
Kõik pretensioonid vaadatakse läbi 14 päeva jooksul alates pretensiooni kättesaamisest ja Kliendiga võetakse ühendust esimesel võimalusel.

8. Vääramatu jõud

8.1. Cutrico ei vastuta tekkinud kahju või Toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või Toote kohaletoimetamise viibimine on tingitud asjaoludest, mida Cutrico ei saanud mõjutada või ette näha.

9. Isikuandmete kaitse ja turvalisus

9.1 Cutrico e-poe uudiskirja ja tellimuste vormistamise käigus kogutud infot ja isikuandmeid käsitletakse konfidentsiaalsena ja seda ei avaldata kolmandatele osapooltele. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Kliendi personaalsete pangatunnuste turvalisuse.

10. Muud tingimused

10.1. Tootepildid on illustratiivse tähendusega.
10.2. Toodete hinnad ning saadavus võivad muutuda ette teatamata. Antud juhul jätab Cutrico endale õiguse loobuda müügist ning tagastada Ostjale raha tema arvelduskontole mõistliku aja jooksul.
10.3. Toodete infot kontrollitakse ja täiustatakse regulaarselt. Andmed võivad olla peale Ostja viimast külastamist uuenenud.