Four Reasons Original Strong Hairspray – tugev juukselakk 100ml
7,90 €
10+ laos
Four Reasons Original Strong Hairspray on tugeva hoidvusega juukselakk, mis fikseerib soengu kindlalt ja kauapüsivalt, andes samal ajal kauni läike. Lakk aitab hoida soengu vormi kogu päeva vältel ning kaitseb juukseid niiskuse eest.
Kerge, kuid tõhus koostis võimaldab soengut vajadusel paindlikult kujundada, samas kui lõpptulemus püsib kindel ja kontrollitud. Sobib ideaalselt nii igapäevaste kui ka pidulike soengute viimistlemiseks.
Sisaldab hooldavat pantenooli, mis aitab juukseid hoida pehmema ja tervema välimusega, ning jätab juuksed loomulikult viimistletuks ilma liigse kleepuvuseta.
Tulemuseks on tugev, kuid elastne hoidvus, kaunis läige ja professionaalselt viimistletud soeng.
Peamised eelised:
• Tugev ja kauapüsiv fikseerimine
• Annab juustele kauni läike
• Kaitseb niiskuse ja kahu eest
• Ei jäta juukseid liialt raskeks ega kleepuvaks
• Sisaldab hooldavat pantenooli
• Sobib nii igapäevaseks kui pidulikuks viimistluseks
• 100% vegan koostis
Kellele sobib:
• Kõikidele juuksetüüpidele
• Neile, kes vajavad tugevat soengukinnitust
• Täpsete ja püsivate soengute loojatele
• Pidulike ja eriliste soengute viimistlemiseks
• Igapäevaseks kiireks fikseerimiseks
| Kaal | 0,1 kg |
|---|
Kasutamine
Pihusta ühtlaselt kuivadele juustele modelleerimise ajal või valmis soengu fikseerimiseks.
Koostis
Alcohol Denat., Butane, Propane, Isobutane, Octylacrylamide/Acrylates/Butylaminoethyl Methacrylate Copolymer, Acrylates Copolymer, Aminomethyl Propanol, Hydrolyzed Wheat Protein PG-Propyl Silanetriol, Panthenol, PEG-12 Dimethicone, Aqua (Water), Benzophenone-4, Phenoxyethanol, Citric Acid, Parfum (Fragrance), Linalool, Hexyl Cinnamal, Limonene.
